O nás

Naším klientom pomáhame, aby svojím zákazníkom poskytli atraktívne webstránky, ktoré dosahujú stanovené ciele.

V oblasti vývoja webových stránok pôsobíme už viac ako 10 rokov. Dokonca sa môžme pochváliť spoluprácou s úspešnou kanadskou marketingovou agentúrou Limelight Marketing, s ktorou pracujeme na rôznych projektoch už niekoľko rokov a práve preto nájdete v našom portfóliu veľa zahraničných klientov.

Hlavne vďaka našej úspešnej spolupráci s touto agentúrou sme mali česť pracovať na webstránkach mnohých známych zahraničných firiem. Vyvinuli sme napríklad webstránku pre jeden z najúspešnejších a najslávnejších vlasových salónov v Hollywoode, Meche Salon a následne na to pre ich ďalšiu novootvorenú pobočku salón Tracey Cunningham, alebo weby známych interiérových dizajnérov ako Leanne Ford a Mogul. Taktiež naše skúsenosti a obratnosť s vytváraním eshopov môžete vidieť na stránkach predajcu organickej a zdravej kávy Kohana Coffee, o ktorej sa publikuje aj v tých najznámejších časopisoch. Najnovšie pribudla do nášho portfólia stránka slávnej komičky Heather McDonald.

Chcete aj vy patriť medzi naších úspešných klientov? Napíšte nám a dohodnite si s nami stretnutie, alebo nám zavolajte a preberieme všetko telefonicky.

Prečo milujeme WordPress?

Počas nášho niekoľkoročného pôsobenia v oblasti vývoja web stránok sme mali možnosť pracovať s rôznymi platformami na vývoj webstránok, avšak WordPress pokladáme za najefektívnejšiu a najlepšiu platformu, ktorá nám ako developerom dáva možnosť vyvinúť pre vás stránku presne podľa vaších predstáv a vám ako podnikateľovi možnosť spravovať svoj obsah podľa vlastných požiadaviek, rýchlo a jednoducho. Pretože vy ste expert v tom, čo robíte, naša práca je vám pri tom iba pomocť a uľahčiť to!

Ste pripravený poslať nám váš projekt?