Tvorba web stránok

WEB DIZAJN

Dobre navrhnutý web je základom úspechu

Idea Marketing je marketingová agentúra so sídlom v Bratislave, ktorá ponúka širokú škálu služieb pre malé a stredné podniky, vrátane tvorby a vývoja webových stránok, ako aj e-shopov.

Vieme, čo je potrebné na dosiahnutie firemných cieľov prostredníctvom fantastického dizajnu webovej stránky, a snažíme sa ísť nad rámec, aby sme to dosiahli s úžasnou kreativitou a inováciou.

Urobte správny prvý dojem vaším webom

Základným aspektom úspešného marketingového plánu je kvalitná web stránka. Dizajn a používateľské prostredie webstránky je najdôležitejším prvkom každej marketingovej stratégie. Cieľom webu je poskytnúť používateľovi jednoduchý a rýchly prístup ku všetkým potrebným informáciám.

Úspešná web stránka by mala byť:

  • s čistým a príjemným dizajnom,
  • pútavá,
  • ľahko ovládateľná,
  • s ľahko zrozumiteľnými funkciami pre použivateľov.

USER EXPERIENCE

Vytvárame weby, ktoré prinášajú
úspech v online svete

Responzívny dizajn web stránky

Tvoríme weby, ktoré vyzerajú dobre na všetkých zariadenach.

Super rýchlosť webu

Aby vaši zákaznici mali z Vášej webstránky dobrý zážitok, vytvoríme ju super rýchlu.

Optimalizovný pre vyhľadávače

SEO optimalizácia zabezpečí, aby Vás Vaši potenciálni klienti našli na internete.

Štruktúra, ktorá predáva

Vytvárame webstránky, ktoré povzbudzujú návštevníkov, aby konali tak, že sa sústredime na CTA (Call To Action) elementy.

Bez mesačných poplatkov

Po spustení vášho e-shopu alebo webstránky, žiadne mesačné poplatky neplatíte.

Jednoduchá údržba a editácia

Používame najlepší softvér WordPress, aby Váš web mohli jednoducho upravovať a spravovať.

Náš proces tvorby web stránok

Máme jednoduchý a rýchly postup 6 krokov

0

Konzultácia

Poskytnete nám iba stručný popis toho, akú mate predstavu a my urobíme všetko pre to, aby sme dosiahli to, čo chcete a možno aj niečo viac. Budeme potrebovať základné informácie o vašich produktoch alebo službách, o Vašom cieľovom publiku, konkurencii, ako aj o čomkoľvek inom, čo nám môže pomôcť. O všetko sa postaráme, takže Vy sa môžete sústrediť na najdôležitejšie funkcie a všetko, čo nie je jasné, vám vysvetlíme.

0

Prieskum

Táto fáza nám pomáha pochopiť vaše obchodné ciele a časové rozpätie pre Váš projekt, ako aj akékoľvek limity na rozpočte. Analyzujeme vašu konkurenciu a berieme do úvahy všetky vaše návrhy a nápady na dizajn, aby sme vytvorili základy Vašej úspešnej online prezentácie.

0

Web dizajn

Naším cieľom je, aby ste vynikli v online svete. Experimentujeme s rôznymi farbami, typografiou a funkciami, kým nenájdeme to ideálne riešenie pre Vašu značku. V digitálnej sfére vládne jedinečnosť!

0

Vývoj webu

Fáza vývoja je miesto, kde sa všetka vaša tvrdá práca vypláca. Uvidíte, ako sa z Vami vybraného dizajnu stane skutočná fungujúca web stránka. Táto časť zahŕňa aj uistenie sa, že všetko na stránke funguje hladko a jednoducho, pričom sa zabezpečí, aby každý odkaz fungoval správne, a používatelia sa tak môžu ľahko pohybovať bez toho, aby sa stratili alebo mali problém nájsť niečo konkrétne. Zabezpečíme, aby konečný web bol plynulý, plne optimalizovany a pripravený na spustenie.

0

Zaškolenie

Práca s web stránkou môže znieť odstrašujúco, najmä ak nemáte žiadne skúsenosti. Ale žiadny strach, ukážeme vám, ako s ňou pracovať! Zaškolíme Vás alebo Váš tím tak, aby ste vedeli upravovať texty, nahrávať nové či vymeniť existujúce obrázky a prevedieme Vás celým systémom, aby práca s vašou web stránkou bola radosťou a nie utrpením.

0

Spustenie

Naším posledným krokom pred spustením vašej webovej stránky je prísny proces formálneho testovania. Zahŕňame spätnú väzbu a pridávame posledné úpravy, aby ste si mohli byť istí, že vaše vysnívané webové riešenie spĺňa všetky požiadavky na úspech!

KONTAKT

Nechajte si vypracovať ponuku na mieru

Získajte web stránku, ktorá urýchli napredovanie vašej firmy

Odošlite formulár pre nezáväznú cenovú ponuku