Služby

Pomôžeme vám vyvtvorit alebo vylepšiť webstránku pre váš business, ktorá je nielen atraktívna pre vaších klientov, ale hlavne funkčná a výkonná

Nie ste si istý čo všetko by malo byť na Vašej webstránke?

Nehovoria Vám nič slová ako SEO, wordpress, responzívna webstránka, kódovanie a podobne?

Nič sa nedeje. Chápeme, že vývoj webstránok nieje pre každého a práve preto máme všetky potrebné odborné znalosti na to, aby sme pre Vás mohli vytvoriť web, ktorý bude efektívnym nástrojom vo vašom podnikaní.

Klienti sa častokrát zamerajú viac na to ako web vyzerá, než na to akú funkciu má plniť. Web však neslúži len na reprezentáciu vašej firmy, ale hlavne na to, aby splnil svoj účel, ktorý ste si vopred stanovili, či už je to kúpa produktu, objednanie služby, vyplnenie formulára, telefonický kontakt, osobná návšteva a podobne.

Naším klientom pomáhame, aby svojím zákazníkom poskytli atraktívne webstránky s ľahkou navigáciou a použiteľnosťou, ktoré zodpovedajú otázky a dosahujú stanovené ciele.

Pozrite sa na vašu webstránku. Hovorí ľuďom, že ste úžasná firma, ktorá robí cool veci? Ak nie, možno je ten správny čas to konečne zmeniť.

Ak je vaša stránka príliš pomalá, nieje responzívna, nemá prehľadnú navigáciu alebo príjemný dizajn zodpovedajúci vášmu podnikaniu, častokrát vám môže zapríčiniť aj stratu zákazníkov.

Vaša webstránka je prvým kontaktným miestom s vašími potenciálnymi zákazníkmi. Predstavte si ju ako dvere vašej spoločnosti. Ak ľudí zaujmete, zaklopú, aby zistili viac. Ak však nenájdu to, čo sa im páči a čo hľadajú, pobežia k najbližšiemu konkurentovi.

Krok č. 1

Zanalyzujeme vašu aktuálnu webstránku (ak nejakú už máte). Vyhodnotíme čo na webstránke funguje a čo naopak potrebuje vylepšiť. Do úvahy sa berie čitateľnosť stránky, responzívnosť, hodnotenie v Googli, miera odchodov a celkový dizajn a vizuálna prezentácia.

Krok č. 2

Na základe našej analýzy odporúčime jednu z nasledujúcich možností.

Prvá možnosť

Ak si vaša webstránka vyžaduje iba minimálne zmeny, môžme ju upraviť a aktualizovať dizajn. Čo všetko to zahŕňa? Nájdeme vhodné pluginy a upravíme celkový dizajn. Po náhľade do backendu zanalyzujeme existujúcu tému (ak je stránka vytvorená vo WordPresse) a akékoľvek limitácie, ktoré môžu obmedzovať prácu s vaším webom.

Druhá možnosť

Ak webstránku ešte nemáte alebo si vaša existujúca stránka vyžaduje komplexnejšie zmeny, navrhneme dizajn a vývoj novej webstránky v systéme WordPress. Táto možnosť vám poskytne kompletnú kontrolu nad celkovým dizajnom a funkcionalitou vášho nového webu.

Hneď ako nám zašlate vaše logo a všetko potrebné spojené s vaším brandom, začneme s vami pracovať na tom, aby sme vytvorili taký dizajn a vzhľad vašej webstránky, ktorý bude čo najlepšie odrážať účel vášho podnikania. Po odsúhlasení konečného dizajnu, nakódujeme a vytvoríme webstránku presne podľa vaších predstáv.

Krok č. 3

Milujeme WordPress! A to práve aj preto, že po dokončení vašej novej úžasnej webstránky vás zaškolíme vo všetkom, co potrebujete vediet pre váš nový web a to od pridávania fotiek, cez písanie blogov až po vytvorenie úplne novej a kompeletnej podstránky.

Nieste veľmi technický typ a obávate sa, že by ste niečo pokazili, alebo dokonca na to nemáte čas? Nevadí, nechajte to na nás a vy sa môžte naplno venovať tomu, v čom ste zase expert vy.

Ste pripravený poslať nám váš projekt? Alebo máte otázky a potrebujete niečo vysvetliť?