Naše služby

ZARÁBAJTE PROSTREDNÍCTVOM INTERNETU AJ VY

Tvorba web stránok a eshopov

Moderný dizajn web stránok a eshopov vyvinutý na najpopulárnejším redakčnom systéme WordPress, ktorý vám umožní vykonávať akékoľvek zmeny na vašej stránke. Responzivita web stránok zabezpečí, že web stránka bude vyzerať bezchybne na akomkoľvek zariadeni.

Content marketing

Pomôžeme vám naplniť vašu web stránku hodnotným, relevantným a konzistentným obsahom tak, aby zaujal a získal jasne určené publikum. Naším cieľom je, aby vaša web stránka dosiahla takú reakciu zákazníka, ktorá vám prinesie zisk.

SEO (Search Engine Optimization)

SEO je optimalizácia web stránky pre vyhľadávače tak, aby oslovila, čo najväčší počet potenciálnych zákazníkov, zvýšila návštevnosti Vašich stránok a vylepšila pozíciu webstránky vo výsledkoch vyhľadávania.

Online marketing

Nastavenie online kampaní a online stratégií s využtím najúčinnejších nástrojov, SEO, PPC kampane, kampane a reklama na sociálnych sieťach, webová analytika a digitálny marketing.

Ako to prebieha

Stratégia

Robíme prieskum, aby sme vedeli, aké funkcie by váš web mal mať na to, aby mohol priniesť maximálny výnos.

Plánovanie

Na základe vášho rozpočtu, vašich cieľov a výsledkov nášho prieskumu, môžeme určiť rozsah a plánovanie projektu.

Dizajn

Kombinácia nášho prieskumu o tom, čo najlepšie funguje na vašom trhu a vašich preferencií dizajnu, nám umožní vyvoriť dokonalý dizajn.

Tvorba

Po schválení vytvoríme web, ktorý funguje na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky a zaškolíme vás vo vykonávaní úprav.

Na spolupráci s Ideamarketing.sk oceňujem hlavne komunikáciu a ochotu všetko vysvetliť a pomoc so zriadením všetkých potrebných vecí ohľadne domény, hostingu a pod., keďže o web stránkach sme nemali doposiaľ žiadne znalosti. Pomohli nám aj s registráciou a optimalizáciou pre google a nastavením google kampaní, čo nám zabezpečilo prijímanie objednávok hneď po spustení webu. Ak nemáte skúsenosti s web stránkami a ste stratení v online svete, vrelo odporúčam Ideamarketing.

Lukáš Bacigál
BEATT s.r.o.

Som veľmi spokojný s profesionálnym servisom a peknou prácou. Tvorba novej stránky nám zvýšila návštevnosť a nárast našej klientely. Lucia bola veľmi nápomocná a kreatívna, pričom všetky služby sú poskytované za veľmi rozumné ceny.

Dr. Farnad Rezaie
PARK ROYAL, Endodontics

Máte otázky?

Kontaktujte nás, odpovedáme do 24 hodín.