Služby

Pomôžeme vám vyvtvorit alebo vylepšiť webstránku pre váš business, ktorá je nielen atraktívna pre vaších klientov, ale hlavne funkčná a výkonná

Ponúkame Vám riešenie

Tvorba web stránok

Moderný dizajn web stránok vyvinutý na najpopulárnejším redakčnom systéme WordPress, ktorý vám umožní vykonávať akékoľvek zmeny na vašej stránke. Responzivita web stránok zabezpečí, že web stránka bude vyzerať bezchybne na akomkoľvek zariadeni.

Tvorba e-shopov

Tvorba eshopu, automatizácia objednávok a funkcionality vytvorené na mieru, ktoré vám umožnia predávať vaše produkty ľahko a bezpečne priamo na vašej web stránke. Eshop stavané na platforme WordPress sú plne kompatibilné so všetkými internetovými vyhľadávačmi.

Content marketing

Pomôžeme vám naplniť vašu web stránku hodnotným, relevantným a konzistentným obsahom tak, aby zaujal a získal jasne určené publikum. Naším cieľom je, aby vaša web stránka dosiahla takú reakciu zákazníka, ktorá vám prinesie zisk.

SEO

SEO je optimalizácia web stránky pre vyhľadávače tak, aby oslovila, čo najväčší počet potenciálnych zákazníkov, zvýšila návštevnosti Vašich stránok a vylepšila pozíciu webstránky vo výsledkoch vyhľadávania.

Online marketing

Nastavenie online kampaní a online stratégií s využtím najúčinnejších nástrojov, SEO, PPC kampane, kampane a reklama na sociálnych sieťach, webová analytika a digitálny marketing.

Ako to prebieha

Stratégia

Robíme prieskum, aby sme vedeli, aké funkcie by váš web mal mať na to, aby mohol priniesť maximálny výnos.

Plánovanie

Na základe vášho rozpočtu, vašich cieľov a výsledkov nášho prieskumu, môžeme určiť rozsah a plánovanie projektu.

Dizajn

Kombinácia nášho prieskumu o tom, čo najlepšie funguje na vašom trhu a vašich preferencií dizajnu, nám umožní vyvoriť dokonalý dizajn.

Tvorba

Po schválení vytvoríme web, ktorý funguje na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky a zaškolíme vás vo vykonávaní úprav.

Ste pripravený poslať nám váš projekt?

Naši klienti sú garanciou našich služieb